baner
kalendář
kalendář
0

O nás

Vážení klienti,

vítáme Vás na stránkách naší cestovní kanceláře, kde si Vám dovolujeme představit širokou nabídku leteckých zájezdů do oblasti Středozemního moře pro nadcházející letní sezónu 2019. Nabízíme naše tradiční řecké ostrovy Krétu, Rhodos, Zakynthos a Kos. Naše cestovní kancelář poskytuje komplexní služby a špičkovou dovolenou na vysoké úrovni, za velmi příznivé ceny.

Všechny ubytovací kapacity jsme pro Vás pečlivě prověřili a do naší nabídky zařadili pouze ty, které splňují náročné podmínky námi stanovených kritérií. Naši profesionální konzultanti Vám díky svým dlouholetým zkušenostem a osobnímu přístupu, pomohou podle Vašich potřeb sestavit tu nejvhodnější nabídku. Rádi Vám poradí s výběrem hotelu a najdou tu nejvýhodnější a cenově dostupnou nabídku, opravdu pro každého. Jsme přesvědčeni, že si z bohaté nabídky našich letovisek a hotelů vybere opravdu každý.

Pokud chcete při nákupu své dovolené ušetřit co nejvíce, neváhejte a rychle vybírejte! Pokud si svou dovolenou totiž zakoupíte včas, můžete od nás získat velice atraktivní slevy – a to až do výše 20%! Velmi si vážíme Vaší důvěry, kterou nám každoročně projevujete, a rádi bychom Vás ujistili, že i letos Vám na dovolenou s naší cestovní kanceláří zůstanou jen ty nejhezčí vzpomínky. Přejeme Vám krásnou dovolenou.

Kolektiv pracovníků
CK Travel Planet s.r.o.